Universal – Úvodní stránka

Fotografie ve slideru (1) se vloží v menu klikem na Bloky > Úvodní stránka. První sekce > položka Slider typu Slider - střídání. Jedná se o modul Fotogalerie (Viz Tipy k ovládání)

Rychlé odkazy  (2) se upraví ve vlastnostech příslušné rubriky (Pravým tlačítkem > Vlastnosti). Je nutno nastavit Blok na úvodní stránce: ANO a vybrat ikonku Ikona / obrázek z knihovny.

 

Aktuality (3) se vkládají v příslušné rubrice Aktuality. Zobrazení na úvodní stránce se upraví v menu klikem na Bloky > Úvodní stránka. Třetí sekce > položka AKTUALITY typu Generování z položek. Lze nastavit zejména grafika – šablona nabízí několik typů a zobrazení. Dále lze nastavit řazení, počet aktualit a případně omezující podmínky.

 

Kalednář akcí (4) se generuje a nastavuje podobně jako Aktuality, jen zvlášť pro kalednářík a zvlášť pro seznam. Pozadí sekce lze změnit přejetím přes tuto sekci a objeví se pomocné menu vpravo nahoře s ikonkou editace vlastností sekce . Ve vlastnostech sekce lze pomocí souborového manažeru vybrat pozadí a nastavit vlastnosti.

Souborový manažer
Menu manažeru se objeví po kliku vlevo na ikonku . Klikem na ikonku  (Nahrát soubor) se objeví modul pro nahrávání. Klikem na  Přidat soubor(y)  se vybere soubor na disku a klikem na  Spustit nahrávání  se soubor nahraje na server. Pak stačí klikem v seznamu souborů vybrat správný soubor.

 

Další sekce lze přidávat a tvořit v režimu responzivního vkládání (Viz Tipy k ovládání).

Top